Únor 2017

Rozhodování

22. února 2017 v 17:45
Čau lidi,

Zítra mám nabitej den (jako každej čtvrtek), protože od 15:00 do 17:00 mám Manga Kroužek na který chodím kvůli kreslení, zábavě, kámošům... baví mě to tam a pak mám od 17:00 do 18:30 dramaťák na který chodím kvůli mamce a vzdělání. Většinou je tam nuda, ale nechci mamku rozčilovat.
Pája (učitelka krelení) dneska napsala že se kroužek prodlouží o hodinu (takže bude do 18:00). Ráda bych tam zůstala, ale příjde mi blbí potom příjd jen na půl hodiny na dramaťák, stejně tak mi příjde blbí odejít z kreslení dřív než ostatní. Taky je tu možnost, že bych šla jenom na kreslení a potom bych jela autobusem domů s tím že budu muset čekat že mamka bude naštvaná.
Já nevím jak se mám rozhodnout. Bojím se že udělám chybu. Tak mi prosím napište váš názor. Moc mi tím pomůžeteUsmívající se .
P.S. Jsem ráda že se vám můj první článek líbíSmějící se a sorry za pravopisné chyby


Můj první článek

15. února 2017 v 20:07
Čau lidi Smějící se

Občas si říkáte jak to je úžasný, když jsou prázdniny, že se na ně těšíte a nadáváte na školu, že je nudná a že je k ničemu, že všechno to co jste se naučili stejnak zapomenete. Problém je, že když máte prázdniny a nejdete do školy tak se ocitáte ve světě nudy (aspoň já to tak většinou mám) a nevíte co dělat. Už nemáte ten kolektiv, který jste výdali skoro každý den. Škola je hodně důležitá... teda pro ty kteří chtějí mít dobrou práci a přátele a užít si hodně zábavi. Nejvíce zkušeností a kamarádů získáme ve škole. Bez školy bysme byli hodně hloupý a proto uznejte, že škola je pro život hodně důležitá.Mrkající
P.S. Je to pouze můj názor a pochopím když si spousta z vás bude myslet něco jiného. S vyplazeným jazykemMrkající